Time                                                   Event                                        Location

4:00pm Basketball:Boys Freshman Game St. Charles vs. Riverdale Baptist @ Riverdale Baptist

4:00pm Basketball:Boys JV Non-Conference Game Thomas Stone vs. North County @ North County High School

4:00pm Cheerleading: Varsity Game TBA vs. Mc Donough @ Mc Donough High School
Dummy Schedule

4:00pm Cheerleading: Varsity Game TBA vs. St. Charles @ St. Charles High School
Dummy Schedule

4:00pm Swimming: Varsity Game TBA vs. Mc Donough @ Mc Donough High School
Dummy Schedule

4:00pm Swimming:Boys Varsity Game TBA vs. St. Charles @ St. Charles High School
Dummy Schedule

4:00pm Swimming:Girls Varsity Game TBA vs. St. Charles @ St. Charles High School
Dummy Schedule

4:00pm Unified Bocce: Varsity Game TBA vs. Mc Donough @ Mc Donough High School
Dummy Schedule

4:30pm Wrestling: JV Duals Westlake vs. North Point @ North Point High School

4:30pm Wrestling: JV Duals Mc Donough vs. Thomas Stone @ Thomas Stone High School

5:00pm Basketball:Girls JV Non-Conference Game Douglass vs. Lackey @ Lackey High School

5:00pm Basketball:Girls JV Non-Conference Game La Plata vs. Meade @ Meade High School

5:00pm Wrestling: Varsity Triangular Lackey, Northern vs. Huntingtown @ Huntingtown High School

5:00pm Wrestling: Varsity Triangular Chopticon, St. Charles vs. Leonardtown @ Leonardtown High School

5:00pm Wrestling: JV Triangular Chopticon, St. Charles vs. Leonardtown @ Leonardtown High School

5:30pm Wrestling: Varsity Duals Calvert vs. Great Mills High School @ Great Mills High School

5:30pm Wrestling: Varsity Duals Westlake vs. North Point @ North Point High School

5:30pm Wrestling: Varsity Duals La Plata vs. Patuxent @ Patuxent High School

5:30pm Wrestling: Varsity Duals Mc Donough vs. Thomas Stone @ Thomas Stone High School

6:00pm Basketball:Boys Varsity Non-Conference Game Thomas Stone vs. North County @ North County High School

6:00pm Wrestling: JV Triangular Lackey, Northern vs. Huntingtown @ Huntingtown High School

6:30pm Basketball:Girls Varsity Non-Conference Game Douglass vs. Lackey @ Lackey High School

6:30pm Basketball:Girls Varsity Non-Conference Game La Plata vs. Meade @ Meade High School

6:30pm Wrestling: JV Duals Calvert vs. Great Mills High School @ Great Mills High School

6:30pm Wrestling: JV Duals La Plata vs. Patuxent @ Patuxent High School